نام: (5 / 1)
title

اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران

اتحادیه صنف وانت بار

تماس با اتحادیه

تلفن اتحادیه 6473

کانال تلگرام اتحادیه صنف وانت بار
title
title

تاریخ ایجاد در شنبه, 15 دی 1397

باحضور اتحادیه های صنفی حوزه حمل و نقل، شورای حمل و نقل بار و مسافر اتاق اصناف تهران تشکیل می شود

دومین جلسه روسای اتحادیه های حوزه حمل و نقل به دعوت اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری و به ریاست حسین زندی رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل درون شهری،  با حضور علی انصافی رئیس اتحادیه صنف مسافربری، حسن هاشمی رئیس اتحادیه صنف کمپرسی داران، قاسم قربانی خواه و یغمائیان رئیس و نایب رئیس اتحادیه صنف موسسات توریستی، داود محمدی رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری ، روسای اتحادیه های صنوف حمل و نقل شهرستانهای شهر ری، شمیرانات در اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری مورخ ۱۲/۱۰/۹۷ برگزار شد.

در این جلسه مدعوین به طرح و موضوعات مربوطه به شرح ذیل پرداختند

علی انصافی اظهار داشت: از موضوعات مهم این است که به تازگی اعلام داشته اند معاینه فنی خودرو های ده سال به بالا صورت نمی پذیرد حال آنکه اکثرا ناوگان حمل ونقل از ده سال به بالاست ، برای این که ناوگان معاینه فنی سالمی داشته باشد باید خودروهای به روز و سالم را جایگزین خودروهای فرسوده نمایند. راه کارها تنها جریمه کردن نیست. این درحالیست که ۹۰ در صد ناوگان حمل ونقل جابجایی بار و مسافر کارخانجات، بیمارستانها، ادارات، ارگانها، نهادها، وزارت خانه ، آموزش و پرورش و… با صنوف حمل ونقل است.

یغمائیان اظهار داشت: اتاق اصناف نماینده ای در شورای عالی ترافیک داشته باشد تا موضوعات بدون حضور اصناف مطرح و بررسی نشود.

قاسم قربانی خواه اظهار کرد: بیمه رانندگان موضوعی است که حائز اهمیت بوده و تاکنون مغفول مانده است لذا این موضوع را در اتاق اصناف مطرح و خواهان رسیدگی شدیم.

حسن هاشمی بیان داشت: هر اتحادیه ای مشکلات خود را در اتاق اصناف مطرح تا در کمیسیونها مورد بررسی و نهایتاً در جهت رفع آن اقدام گردد.

محسن محسنی بیان کرد: پروانه کسب واحدهای صنفی سیار موضوع مهمی است و باید هر چه سریعتر مورد بررسی و پی گیری قرار گیرد.

اردهالی گفت: تامین اجتماعی و بیمه رانندگان موضوع مهم و قابل پی گیری است .

قشلاقی رئیس اتحادیه حمل و نقل شمیرانات بیان داشت: شرکتهای اینترنتی تمامی صنوف را تحت تاثیر و متاسفانه کسب را مختل نموده اند باید تلاش کنیم تا جایگاه اصناف را ارتقا دهیم.

حسین زندی تاکید کرد: فضای مجازی در کشور وجود دارد تکنولوژی فراگیر است اما باید خود را همگام تکنولوژی نمود چرا که جهان در حال توسعه و پیشرفت است، اینکه در مقابل تکنولوژی مقاومت کنیم یا آنکه خود را عقب نگه داریم امری غیر عقلائی است ، باید علم خود را به روز کنیم و خود را باسرعت تکنولوژی همراه کنیم.

داود محمدی بیان داشت: مشکلات مطروحه در این جلسه بین اتحادیه های حمل و نقل مشترک است ، با ساخت اپلیکیشن که بتواند تمامی صنوف حمل و نقل را پوشش دهد انقلابی بزرگ در عرصه حمل و نقل است ، به طوریکه تمامی صنوف و اعضاء در این اپلیکیشن عضویت دارند و مردم با مراجعه به آن از تمامی خدمات و سرویس دهی کلیه صنوف حمل و نقل در همه حوزه های بار و مسافر بهره مند می شوند.

در پایان مقرر شد تا این جلسات با محوریت اتاق اصناف تهران در قالب شورای حمل و نقل بار و مسافر اتاق اصناف تهران تشکیل و برگزار گردد.

ریاست  اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران آقای :داودمحمدی

دیدگاه بگذارید

title
  اشتراک در  
اطلاع از
نام
title
title

آگهی رایگان رانندگان وانت و دفاتر پیک موتوری تهران

/
طرح تشویقی برای دارندگان معاینه فنی برتر
title

طرح تشویقی برای دارندگان معاینه فنی برتر

/
طرح تشویقی برای دارندگان معاینه فنی برتر
title

درخواستهایی جهت ساماندهی حمل و نقل بار و کالای سبک شهری

/
درخواستهایی جهت ساماندهی حمل و نقل بار و کالای سبک شهری
titleپیش ثبت نام طرح ترافیک سال ۹۸اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران

پیش ثبت نام طرح ترافیک سال ۹۸ اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران

/
پیش ثبت نام طرح ترافیک سال ۹۸اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران
title ساماندهی مشروط وانت‌بارها در یک سال

ساماندهی مشروط وانت‌بارها در یک سال

/
ساماندهی مشروط وانت‌بارها در یک سال
title

افزایش ۹.۵ درصدی قیمت CNG

/
تکذیب شایعه افزایش قیمت بنزین
title
title
نام: (5 / 1)